Sihirli Sıvı - Mermer ve Granit Temizleyicisi


Tanım
Kapalı ve Açık mekanlarda kullanılır. Kullanılan yüzeyi temizler, kir oluşumunu geciktirir ve uzun süreli koruma sağlar.


Sihirli Sıvı Mermer ve Granit temizleyicisini uygulayabileceğiniz alanlar :
Mermer ve Granit Zemiler Doğal Taşlar Mutfak Tezgahları Zemin Karoları


Kullanma Talimatı (1000gr) :
Bir kova (8-10 lt) ılık suya 2 çay bardağı(150ml) dökünüz. İyice karıştırınız, eşit miktarda, bir bezle yüzeye uygulayınız, daha sonra siliniz ve kurumaya bırakınız. Parlaklık kendiliğinden oluşacaktır. Parlaklığı arttırmak için kuruduktan sonra kuru ve yumuşak bir bezle yüzeyi silebilirsiniz. Zor kirlerde, ürün bekleme süresini arttırın ve ürünü sulandırmadan kullanın.


Kullanma Talimatı (750gr) :
Püskürtücünün ucundaki mekanizmayı ON konumuna getiriniz. Kullanacağınız alana püskürtünüz, bir bez yardımıyla yüzeye eşit miktarda yayınız. Bir kaç dakika beklettikten sonra siliniz ve kurumaya bırakınız. Parlaklık kendiliğinden oluşacaktır. Parlaklığı arttırmak için kuruduktan sonra kuru ve yumuşak bir bezle yüzeyi silebilirsiniz. Zor kirlerde, ürün bekleme süresini arttırın ve ürünü sulandırmadan kullanın.


Uyarılar:
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Cildi korumak amacıyla ellerin uzunsüre ürün ile temasından kaçıın. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Çocuklardan uzaktutunuz.


Lütfen Dikkat Ediniz;
Çok parlak yüzeylerde leke oluşumunu engellemek için, temizleyicinin dozacını azaltınız. Dikkat çekmeyecek bir bölgede önce test ediniz.